תוכן העניינים

פרגולות אלומיניום שכדאי להכיר: מעל 4 שאלות ותשובות חשובות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

אין ספק ששוק הפרגולות עבר שינוי עצום והיום ניתן למצוא בשוק פרגולות שונות ומגוונות לרבות פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום, פרגולות מאלומיניום דמוי עץ ועוד מגוון.

מרבית הפרגולות הנמכרות היום הינן פרגולות עשויות אלומיניום ויש לכך מספר סיבות טובות הכוללות בין היתר את האפשרות לבנות פרגולה מותאמת אישית בעלות נמוכה יחסית ובעלת עמידות לאורך שנים עם מינימום צורך בתחזוקה.

אילו סוגי פרגולות אלומיניום קיימות בשוק היום?

שוק פרגולות האלומיניום מתחלק בגדול לשלושה סוגים:

  • פרגולות אלומיניום קבועות
  • פרגולות אלומיניום חשמליות
  • פרגולות אלומיניום דמוי עץ

מה ההבדל בין סוגי פרגולות האלומיניום?

אנו בקבוצת EVENTOEVENTO, יודעים שפרגולת אלומיניום קבועה הינה פרגולה העשויה אלומיניום, מעוצבת ומותאמת אישית הן בגודל, בצבע, סוג הקירוי, עיצוב העמודים וצורת החיבורים, היא מחוברת לקיר או נתמכת על ידי עמודים או שילוב של תליה ועמודים, לא ניתן להזיזה או לכוון אותה, היא קבועה.

פרגולה חשמלית הינה פרגולה העשויה גם היא מאלומיניום, בעלת מנוע חשמלי המופעל על ידי שלט או מתג.

מותקן בה מנגנון חכם המאפשר שליטה על זווית הגג, אם מדובר על שלבים אז ניתן להגדיר את הזווית שלהם, לעיתים מדובר במשטח אשר נפתח ונסגר עד הסוף. היכולות לשלוט על הקירוי מאפשר לשלוט על כמות האור הנכנסת ורמת האוורור. ניתן להתקין אותה במרפסת, מעל בריכה, בחצר כקירוי לפטיו ולמעשה בכל מקום.

פרגולת אלומיניום דמוי עץ היא למעשה פרגולת אלומיניום במראה של עץ, היא נותנת מענה לאלו שאוהבים את מראה העץ, המראה הטבעי אשר רוצים את יתרונות האלומיניום. כאשר מתקינים פרגולת אלומיניום דמוי עץ ניתן לבחור האם מעוניינים בפרגולה קבועה או חשמלית וכמובן לבחור את העיצוב שלה ולהתאימה למקום בו מתקינים אותה.

איפה אפשר להתקין פרגולות מאלומיניום?

משום שפרגולות אלומיניום הינן קלות משקל, פשוטות להתקנה ומאפשרות מגוון עיצובים והתאמות אפשר להתקין בכל מקום. במרפסת, או על הגג, ליד הבריכה או מעליה, בפטיו, מעל הרכב או מעל שביל הגישה לבית, למעשה בכל מקום בו תרצו צל או שתרצו הגנה מפני גשם תוכלו להתקין פרגולה.

מה חשוב לדעת לגבי פרגולות מאלומיניום?

פרגולות חשמליות מאלומיניום מהוות היום את הפתרון האולטימטיבי למרבית המקומות שכן הן מאפשרות לכל אדם למצוא את הפרגולה המועדפת עליו הן מבחינת הנראות, המחיר, ההתאמה לסביבה בה היא מותקנת, המחיר, הצורך באחזקה ועלויות התחזוקה השוטפות. גם חובבי המראה הטבעי מוצאים היום פתרון באמצעות פרגולת אלומיניום דמוי עץ.

דילוג לתוכן